Uygun Mermer Silim Hizmetleri

Mermer Silim ve Diğer Silim Hizmetleri!

Paledyen & Traverten Silim

Paledyen Silimi ve Traverten Silim uygulamalarında en iyi fiyat ve en iyi uygulama sözü veriyoruz. Hemen bizi arayınız.

  • Uygun Mermer Silim; Türkiyenin en kapsamlı Mermer Silim ve Cila, Granit Silim Temizleme, Mozaik Silim Parlatma, Beton ve Basamak Silim, Karo ve Çini Silim Uygulama, Paledyen & Traverten Silim uygulama firmasıdır.

Paledyen Silimi Uygulama Hizmetleri

Paledyen zemin döşemesi, doğru mermer renklerinin seçilmesi ve birleştirilmesi ile ekonomik, estetik ve keyifli mermer zeminler ortaya çıkarır. Aslında mozaik ile tamamen benzer bir yapı oluştursa da tamamen mozaik değil birleşik bir zemin yapısı sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde dahi paledyen zemin döşemesi tercih edilirken, belirli dönemlerde de mutlaka paledyen silimi gerçekleştirilir.

Paledyen silimi bir nevi parlatma işlemi olmakla birlikte eskimeye maruz kalmış ve artık yıpranmış zeminlerde doğru makine ve ekipmanların kullanılması vasıtasıyla yeniden parlatma ve temizlik oluşturur. Bu işlem sayesinde paledyen zemin tekrar estetik bir yapıya sahip olurken, firmamız tarafından da beton silim ve parlatma gibi hizmetler başlığı ile sunulmaktadır.

Traverten Silimi

Özellikle traverten mermerler hem yumuşak yapısı hem de dar oluşu sayesinde oldukça özen ve titizlik isteyen bir işlemdir.

Traverten silimi işlemi yapılırken makineye özel ped olarak daha açık renkler tercih edilir. Silim işleminden önce onarım gereken yerler varsa bu yerlerin onarımı Silim işlemi birkaç defa üst üste yapılmasından sonra kurutmaya geçilir. Kurutma işleminden hemen sonra koruma cilası atılır.  Koruma cilası özellikle merdivende dikkatli ve kontrollü olarak uygulanmalıdır. Zemin ve merdiven kat şeklinde cilası atılarak kurutulur. Ortalama 3 ya da 4 kez cilalama uygulanarak işlem tamamlanır. Silim sonrası traverten zemin ve merdivenler göz alıcı bir güzelliğe sahip olurken ortamın oldukça aydınlık görünmesi de sağlanır.


ÜRÜN ARAMA; traverten silim, traverten silim uygulama, traverten silim yapma, traverten silim fiyatı, paledyen silim, paledyen silim uygulama,

Uygulama Öncesi ve Sonrası Tam Destek!