Uygun Mermer Silim Hizmetleri

Mermer Silim ve Diğer Silim Hizmetleri!

Beton ve Basamak Silim

Beton silim ve parlatma uygulamaları alanında Uygun zemin silim firması olarak her türlü çözüm üretiyoruz. Bizi arayın.

  • Uygun Mermer Silim; Türkiyenin en kapsamlı Mermer Silim ve Cila, Granit Silim Temizleme, Mozaik Silim Parlatma, Beton ve Basamak Silim, Karo ve Çini Silim Uygulama, Paledyen & Traverten Silim uygulama firmasıdır.

Beton Silim ve Parlatma Uygulamaları

Beton Silimi, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla kazıma, honlama ve parlatma adımlarıyla aşındırılıp mermer ve granit parlaklığına ulaştırılması işlemidir. Yüzey ve zemin kaplama işlemelerinde son dönemde ortaya çıkan alternatiflerin çok olmasına karşı her zaman aynı çözümlerin arzu edilen standartlarda elde edilemediği bilinmektedir. Beton silimi ve parlatma işlemi kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir. Beton zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. 

Basamak Silim ve Parlatma Temizleme

Basamak silim parlatma işlemleri belki çoğu zaman farkına varmadığımız ancak bir mekânın iç ve dış görünümünü doğrudan değiştiren dekoratif unsurlardan birisidir. Merdiven ve basamaklara özel olarak uygulanır. Ayrıca işlevsellikleri dolayısıyla sıklıkla kullanılan noktalar olan basamakların özenli bakımlara tabi olmaları, canlı görünümü korumak adına önemlidir. Genellikle Otel, Villa, İş Merkezi, Cafe, Restoran, Eğlence Mekanı gibi alanlarda sıklıkla yapılmaktadır. 

Beton parlatma zemin teknolojisinde günümüzde gelinen son nokta olarak bilinir. Uygun Silim firması; Beton Silim ve Basamak Silim de, uzman teknik ekibi ve son teknoloji makina parkuru ile her türlü beton zemin çeşitlerine yerinde müdahale ederek mevcut yüzeyleri fabrikadan çıkmış normlarına tekrar kavuşturmaktadır.


ÜRÜN ARAMA; beton silim, beton silim uygulama, beton silim parlatma, basamak silim, basamak silim parlatma, merdiven parlatma silim,

Uygulama Öncesi ve Sonrası Tam Destek!