Uygun Mermer Silim Hizmetleri

Mermer Silim ve Diğer Silim Hizmetleri!

Mozaik Silim Parlatma

Uygun Silim firmasıyız; Mozaik silim ile ilgili tüm taleplerinizi bize iletebilirsiniz. En uygun fiyatlarımızla hizmet vermeye hazırız.

  • Uygun Mermer Silim; Türkiyenin en kapsamlı Mermer Silim ve Cila, Granit Silim Temizleme, Mozaik Silim Parlatma, Beton ve Basamak Silim, Karo ve Çini Silim Uygulama, Paledyen & Traverten Silim uygulama firmasıdır.

Mozaik Silim, Mozaik Parlatma eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış mozaik zeminlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip eski parlaklığına ulaştırılması işlemidir.

Mozaik silimi ve Mozaik Parlatma işlemi kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir. Beton zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilebilir. 

Mozaik Parlatmanın Avantajları!
Tek uygulamada betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlar.
Beton tozumalarını tamamen engellediği gibi mozaik zeminlerin nefes almasına da olanak verir. Nemin hapsetmesini engeller.

Mozaik mekanik olarak elmaslarla bir kere parlatıldığında, herhangi bir kaplama malzemesi gibi soyulması veya kalkması söz konusu değildir.
Parlaklığını çok çok uzun süre korur. Parlatıldıktan sonra cila veya parlatıcı kimyasal kullanılmasına gerek yoktur.

Mozaik Silim Uygulaması çok kolaydır ve uygulama sırasında zemin kullanılmaya devam edilebilir. Örneğin bir fabrika, depo, otopark, veya büyük süpermarketlerin mozaik zeminleri parlatılırken, zemin kullanılmaya devam edilebilir.
Kokusuzdur ve uçucu organik bileşikler içermez.
Işığı yansıtma özelliği sayesinde aydınlatma masraflarını %40’a kadar azaltır.

Mozaik silim ile ilgili tüm taleplerinizi bize iletebilirsiniz. En uygun fiyatlarımızla hizmet vermeye hazırız.


ÜRÜN ARAMA; mozaik silim, mozaik silim firması, mozaik silim parlatma, mozaik silim temizleme, mozaik silim fiyatları, mozaik silim uygulama,

Uygulama Öncesi ve Sonrası Tam Destek!